Elektro Maňák, Louka 31,69676

Louka č.31, 69676 Louka (okr. Hodonín)

Obchodní podmínky
www.elektro-manak.cz, www.menice110V.sk, www.menice-transformatory-110v.cz

Provozovatel: Elektro Maňák, Louka 31, 696 76 Louka
IČ: 42292590 DIČ: CZ6607031343
Odpovědná osoba: Ing. Petr Maňák
Tel.: 603 955 422 e-mail: elektromanak(zav)volny.cz

 

      Registrace zákazníka a ochrana osobních údajů.
  Prohlašujeme, že data uvedená při registraci slouží  pouze pro účely identifikace při nákupu ve firmě Elektro Maňák a nebudou poskytnuty třetím osobám,  ani jinak zneužity a nebudou používány ani k rozesílání našich obchodních nabídek. Objednávky lze uskutečnit i bez registrace. 

      Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva.
  Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně reklamačních podmínek a že s nimi souhlasí. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v případě, že zboží je dlouhodobě nedostupné. V tomto případě vás budeme  neprodleně kontaktovat za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet. Všechny objednávky přijaté tímto obchodem jsou závazné. Objednávku lze zrušit před její expedicí. O přijetí objednávky je kupující automaticky informován e-mailem.


    
Storno objednávky.
  Storno můžete poslat e-mailem případně provést telefonicky. Při zrušení objednávky je nutné uvést Vaše jméno, e-mail a číslo objednávky. 

     Doprava zboží.
  Zboží zasíláme Českou poštou. Poštovné je kalkulováno dle skutečné váhy zboží. Maximální  váha  jednoho  balíku je 30 kg. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. Zboží odesíláme většinou v den objednávky. Objednávky došlé po 14 hodině zasíláme následující den. Dodací lhůta pošty je 1-2 pracovní dny. Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si pak může vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. Reklamace zásilky je možná pouze při převzetí. Pokud je balík viditelně poškozen, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Můžete nás o této skutečnosti  také informovat  pro rychlejší vyřízení vzniklé reklamace.


    Záruka.
  V balíku vždy najdete daňový doklad. Záruční lhůta začíná běžet datem uvedeným na dokladu. Záruční lhůta je 24 měsíců. 

    Rozpor s kupní smlouvou.
V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

    Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy.
 Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy, pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (internetový obchod) v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Peníze je možné vrátit též v hotovosti na prodejně. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty. Spotřebitel v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, musí dodavateli vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není dobře možné (např. v mezidobí bylo zboží zničeno nebo spotřebováno) musí spotřebitel poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vráceno. Pokud je vrácené zboží poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. Prodávající spotřebiteli v takovém případě vrací jen takto sníženou kupní cenu. Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, započítáme své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží (náklady na přepravu apod.) Zboží, které vracíte zpět, dobře zabalte a zašlete na naši adresu.
 Zásilka musí být kompletní  a ve stavu, v jakém jste ji převzali při dodávce. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Neposílejte zboží na dobírku. Peníze vám budou vráceny na pouze na bankovní účet a to obvykle do 3 pracovních dnů od obdržení zásilky.
 
    Způsoby úhrady.  
   Zboží můžete zaplatit pomocí platební brány PayPal,  převodem na účet nebo v hotovosti na dobírku. Při platbě předem obdržíte zálohovou fakturu se všemi údaji k platbě. Zboží budeme expedovat po obdržení platby na bankovní účet. Při osobní odběru na prodejně můžete platit v hotovosti  a nebo platební  kartou.

   Jak postupovat při reklamaci
   V případě reklamace zašlete výrobek na naši adresu. O odeslání balíku nás informujte e-mailem a nebo telefonicky.  Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím pečlivě zboží zabalte, tak aby během přepravy nedošlo k jeho poškození. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Reklamaci vyřizujeme obratem. O vyřízení budete informováni e-mailem,telefonicky případně SMS. Stejně jako při dodání objednávky budete informováni o expedici balíku a termínu doručení.

Děkujeme za Váš čas věnovaný přečtení obchodních podmínek.  Obchodní podmínky jsou platné od 1.7.2013 do odvolání.Informace pro kupující: V případě změny obchodních podmínek, jsou platné obchodní podmínky, které byly v platnosti k datu nákupu.
 

 < Zpět na úvodní stranu